Ангелина Крихели
- писатель, член национального союза журналистов Украины, корреспондент газеты "Вестник Прибужья", Всеукраинского журнала "Имена"Книги
Ангелины Крихели:
(издано)

 • "Найденыш" ("Щенок, который заблудился") - интерактивная сказка для детей и их родителей
 • "Как котёнок Правду искал" - интерактивная сказка на русском, украинском и английском языках
 • "Профессии: из первых уст" - сборник статей и интервью в помощь абитуриенту
 • "Королевство Диабетия" - книга из серии "Сказки для семейного чтения"

 • Библиотеки-партнеры

  Каталог статей

  Главная » Статьи » Статьи

  Віконний завод «Вікра»

  Віконний завод «Вікра» - є одним з найкращих сучасних виробників і постачальників металопластикових конструкцій високої якості для 10 областей країни. Але в майбутньому планує значно поширити ринок збуту своєї продукції, над чим зараз впевнено і талановито працюють, формуючи ще 6 дилерських мереж. В той час як потужний завод, із загальної площі якого під виробництво склопакетів, вікон та дверей використовується 10500 м2 (що значно більше, ніж в інших подібних компаніях-виробниках), суттєво поширює асортимент основної продукції, розробляючи нові зручні та високоякісні конструкції для своїх споживачів. На виробництві використовується найсучасніше обладнання ведучих європейських фірм, що дозволяє досягати значного зросту репутації серед колег та клієнтів, і працюють кваліфіковані співробітники, спроможні дати раду будь-якому проекту і допомогти споживачу у виборі продукції, пояснивши всі переваги дизайну, профільних систем та функціональності конструкцій. А також застосовується роботизована система виробництва з високим рівнем самоконтролю, що дозволяє покращити якість кінцевого продукту.

  Компанія ретельно вивчає переваги споживача та знаходиться в постійному пошуку нових виробничих можливостей, що приводить до помітного розширення кола діяльності.

  Не дивлячись на те, що компанію було засновано в 2000 році, за цей рекордно короткий  час завдяки грамотному підходу до розвитку підприємства, ефективним методам управління та впевненому професіоналізму, було здобуто лідерство серед інших компаній у віконному сегменті ринку, яке підтримується і надалі.

  Директор: Лебедь Олег Анатольович

   

  Віконні, дверні та інші конструкції найвищої якості  з полівінілхлоридних профілів

  Оскільки ефективний, доступний, довговічний та зручний у використанні ПВХ-профіль, який використовується компанією під час виробництва, відповідає вищим стандартам якості, це забезпечує великий попит продукції компанії «Вікра» на ринку України.

  Обміркований дизайн, відповідність європейським вимогам якості, різноманіття асортименту, індивідуальний підхід до кожного клієнту, оперативність виконання вимог замовника, та якісні матеріали – все це робить репутацію компанію бездоганною, а металопластикові вироби – зручними, естетично привабливими та надійними.

  Компанія «Вікра» не лише гарантує якість продукції і післягарантійне обслуговування та надає доставку в будь-яку точку України, а й відповідає творчим потребам найсучасніших архітекторів. «Вікра» - це доступні комфорт та надійність сучасності.

  Текст - Ангеліна Кріхелі

  Категория: Статьи | Добавил: АнгелинаКрихели (11.06.2012)
  Просмотров: 850 | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Все смайлы
  Код *:
  К просмотру рекомендуется сайт Феерия Ирины Крихели, где Вы найдете уникальные мягкие игрушки, авторские вязаные объемные картины, эксклюзивные модели женской и детской одежды, сундуки, шкатулки и украшения из кожи, авторские вязаные архитектурные ансамбли, куклы-шаржы и многое другое! Милости просим в волшебный мир Ирины Крихели!

  Поиск

  Для перехода в социальные сети нажмите